Banka Protokolleri

  Yazı Boyutu - 14 +

29.11.2016- İşbankası
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ile Türkiye İş Bankası arasında özel bir protokol imzalandı. Protokole göre oda üyesi işletmeler, Türkiye İş Bankası’nın bankacılık ürünlerinden uygun koşullarla yararlanabilecek.

20.04.2015 - Şekerbank
TTSO ile Şekerbank arasında oda üyelerine yönelik kredi protokolü imzalandı
"TTSO üyelerine piyasadan daha uygun koşullarda kredi kullandırılmasına imkân sağlayan protokol, Başkan M. Suat Hacısalihoğlu ile Şekerbank Bölge Müdürü Bülent Hamitoğlu tarafından imzalandı."

08.02.2013 - TEB
Piyasaya nefes aldıran kredi
Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ile Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) arasında oda üyelerine yönelik olarak kredi protokolü imzalandı.

03.12.2012 - TEB
TEB’den iş dünyasına ilk 3 ve ilk 6 ay anapara ödemesini erteleyen kredi
Türk Ekonomi Bankası (TEB) Trabzon Müdürü Suat Güz, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu’nu ziyaret ederek iş dünyasına yönelik “Dükkana Şenlik Kredisi” kampanyasının tanıtımını yaptı.

27.08.2012 - AKBANK
TTSO üyelerine bankacılık işlemlerinde Akbank’tan kolaylık sağlayan protokol imzalandı.
Akbank tarafından Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine bankacılık işlemlerinde avantajlar içeren KOBİ Destek Paketi, Avantajlı Krediler paketi ve Aidat Tahsilat Sistemi sunan protokol Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M.Suat Hacısalihoğlu ile Akbank Bölge

28.03.2012 - TEB
TTSO üyelerine TEB’den uygun şartlarda kredi imkanı
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin TEB’den uygun şartlarda kredi kullandırılmasını içeren protokol, TTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ile TEB Karadeniz Direktörü Gökhan Sertsöz tarafından imzalandı.

14.12.2011 - Vakıfbank
Vakıfbank'tan TTSO üyelerine düşük faiz ve uygun ödeme koşullarıyla kredi imkanı
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine uygun ödeme şartları ve düşük faiz oranlarıyla kredi kullandırılmasını içeren protokol, TTSO yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ile Vakıfbank Genel Müdürü Süleyman Kalkan tarafından imzalandı.

15.04.2011 - Şekerbank
TTSO ile Şekerbank arasında oda üyelerine yönelik kredi protokolü imzalandı
"TTSO üyelerine piyasadan daha uygun koşullarda kredi kullandırılmasına imkân sağlayan protokol, Başkan M. Suat Hacısalihoğlu ile Şekerbank Doğu Anadolu Bölge Müdürü Bülent Hamitoğlu ve Trabzon Şube Müdürü Murat Eroğlu tarafından imzalandı."

31.03.2011 – Ziraat Bankası 
TTSO - Ziraat Bankası ile oda üyelerine yönelik kredi protokolü imzalandı. –
"Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ile Ziraat Bankası arasında imzalanan protokol ile oda üyelerine piyasa koşullarının altında kredi kullanma imkânı sağlandı."

25.06.2010 KUVEYT TÜRK
"Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) – Kuveyt Türk Bankası arasında oda üyelerine yönelik kar paylı kredi protokolü imzalandı."

11.03.2010 HCBS
"Trabzon Ticaret ve sanayi Odası ile HSBC Trabzon şubesi arasında yapılan oda üyelerine yönelik kredi imza töreni yapıldı. "

26.03.2009 – Ziraat Bankası 
TTSO- Ziraat Bankası İle Çok Düşük Faizli Kredi Protokolü İmzalandı
“Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ile Ziraat Bankası Arasında yapılan çok düşük faizli kredi protokolü imzalanarak uygulamaya girdi.”

24.03.2009 – Halkbank 
TTSO-Halkbank İşbirliği’nde TTSO üyelerine 40 milyon TL kredi imkânı
“Halkbankası ile varılan anlaşma ile, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) üyelerine yıllık yüzde 1.04'lük çok düşük faiz oranı ve 6 ay vade ile 20.000 TL ye kadar kredi fırsatı sunuldu.”

09.04.2009 – DenizBank 
DenizBank-TTSO Protokolü Kapsamında Oda Üyelerine 72 Ay Vadeli Kredi İmkanı
“ İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği özelleştirilmiş ürün ve hizmetleri ile farklılaşan DenizBank İşletme Bankacılığı, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'na üye tüm işletmelere cazip koşullarla finansman desteği sağlıyor.”

15.05.2009 –Garanti Bankası 
Garanti’den Trabzonlu KOBİ’lere uygun faiz ve geri ödemeli kredi
“Garanti Bankası, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ile kredi anlaşması imzaladı.”

21.07.2009 – Şekerbank 
Şekerbank ile Emeği ve Enerji tasarrufunu Destekleyen Ekokredi Protokolünü
“Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) üye işletmelerin finansman sorunlarına çözüm sağlamak amacıyla bankalar ile yaptığı anlaşmalara Şekerbank’ı da ekledi. TTSO, Şekerbank arasında “EKOkredi” protokolü imzalandı.”

27.08.2009 – Halkbank 
Halkbank -TTSO Kredi Protokolü
“Halkbank ile Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) yeni bir Kredi Protokolü imzaladı. Yapılan protokol gereğince, Halkbank kaynaklarından, TTSO üyesi firmalara ihracat, nakdi ve gayrı nakdi kredi kullandırılacak.”

21.08.2009 – Vakıfbank 
Vakıfbank’tan Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası Üyelerine Özel Kredi Paketi
“Vakıfbank Kredi Paketine ilişkin protokol, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ve Vakıfbank Trabzon Şube Müdürü Fatih Öztürk arasında imzaladı.” haber sayfasına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız..

11.09.2009 - Halkbank 
Evini Yenile Türkiye Kampanyası
"1 Eylül'de başlayan kampanya kapsamında 100 bin tüketiciye Halkbank tarafından yüzde 0.33'ten başlayan faiz oranları ile kredi verilecek"